12 listopad 2021

O 76 KILOMETRÓW NA GODZINĘ ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWYM

fot. KMP Łomża
Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Niechlubny rekordzista jechał o 76 kilometrów na godzinę za szybko.
REKLAMA

W przeciągu dwóch dni policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom. Mężczyźni odpowiadać będą za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Do obu kontroli doszło w Marianowie.

W środę jako pierwszy do kontroli został zatrzymany 44-letni kierowca skody. Mieszkaniec Jabłonnej okazał się być niechlubnym rekordzistą. Jechał z prędkością 126 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość, aż o 76 kilometrów na godzinę. Kolejny nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany wczoraj. 44-letni mieszkaniec Radzymina jechał toyotą i przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 kilometrów na godzinę.

44-latkowie stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łomży

kiedy
2022-02-19 17:00
miejsce
Centrum Kultury, Łomża, Sadowa 12
wstęp biletowany
kiedy
2022-03-05 18:00
miejsce
Centrum Kultury, Łomża, Sadowa 12
wstęp biletowany