5 styczeń 2022

Trwają poszukiwania 17-letniego mieszkańca gminy Łomża

fot. KMP Łomża
Policjanci poszukują zaginionego 17-letniego mieszkańca Kupisk Starych. Nastolatek ostatni raz widziany był 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie. Wszystkie osoby mogące posiadać informacje o losach zaginionego prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu 47 7171212 lub numerem alarmowym 112.
REKLAMA

Od tygodnia nieustannie trwają poszukiwania zaginionego nastolatka. Mieszkaniec gminy Łomża ostatni raz widziany był w minioną środę, to jest 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie gdzie jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. 17-latek wyszedł z domu około godziny 10 i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili między innymi okolicę rodzinnej miejscowości 17-latka, miejsca w które mógł się udać, a także okoliczne pustostany i bunkry. Funkcjonariusze biorący udział w poszukiwaniach sprawdzili blisko 2 tysiące hektarów łąk, pól i kompleksów leśnych. Każdego dnia w poszukiwaniach brało udział przeszło 100 osób w tym funkcjonariusze jak i osoby prywatne. Działania policjantów wspierane były przez policyjne bezzałogowe statki powietrzne, a także specjalistyczne psy maintrainingowe wytresowane do wyszukiwania zapachów z Komendy Głównej Policji.

Obecnie poszukiwania prowadzone są w okolicach rzeki Narew w obrębie miejscowości Nowogród. W poszukiwaniach biorą udział ratownicy i płetwonurkowie.

Wspólnie z policjantami poszukiwania prowadzą: funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych i Grupa Ratownicza Nadzieja, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej oraz ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poza funkcjonariuszami i żołnierzami zaginionego szukają również osoby prywatne, którym los nastolatka nie jest obojętny.

Zaginiony to:

Jakub Szerszniew, lat 17

zam. Kupiski Stare, gmina Łomża

Rysopis: około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające

Ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji – pod numerem telefonu 47 717 1212 lub alarmowym 112. Policjanci sprawdzają szczegółowo każdą przekazaną informację.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łomży

kiedy
2022-04-09 20:00
miejsce
Centrum Kultury, Łomża, Sadowa 12
wstęp biletowany