reklama
kategoria: Na Sygnale
1 lipiec 2024

Trwają poszukiwania 41 - letniego mieszkańca gminy Wizna

fot. KMP Łomża
Poszukiwania zaginionego 41 - letniego mieszkańca gminy Wizna są kontynuowane. Mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę rano. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu 41 - latka prosimy o kontakt.
REKLAMA

W piątek od rana trwały poszukiwania zaginionego mężczyzny. 41 - letni mieszkaniec Kramkowa, 23 czerwca rano wyszedł z domu i od tamtej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od chwili zgłoszenia zaginięcia kilkudziesięciu funkcjonariuszy, strażaków i ratowników grupy Nadzieja szukało 41-latka. Przez ostatnie dni, poszukiwania były wznawiane. Sprawdzono między innymi tereny przylegające do rodzinnej posiadłości jak i okoliczne miejscowości. Jak do tej pory mundurowi przeczesali około 1000 hektarów przyległego terenu. Wspólnie z ratownikami Grupy Nadzieja oraz strażakami wyposażonymi w quad zostały sprawdzone pobliskie pola i tereny zalesione oraz podmokłe. Równocześnie zostały rozesłane informacje o zaginionym do ościennych jednostek Policji, mundurowi sprawdzają szpitale i różnego rodzaju hostele, motele. Funkcjonariusze w służbie na terenie Łomży sprawdzają skwery, parki i miejsca gdzie mężczyzna bywał. Działania te, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. W piątek w działaniach wzięło udział ponado 100 osób. W czynnościach wsparli nas funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych i Grupa Ratownicza Nadzieja. Do poszukiwań dołączyli również funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wyposażeni w drony oraz policjanci Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, a także policjanci wraz z psami służbowymi wyszkolonymi do tropienia metodą mantrailingu. W tropieniu mantrailingowym psy wykorzystują indywidualne molekuły zapachu osoby zaginionej. Działania te będą realizowane do skutku.

Przypominamy, zaginony to:

Mankiewicz Tomasz, lat 41

Zamieszkały: Kramkowo gmina Wizna

Rysopis: 183 centymetry wzrostu, szczupły, włosy ciemne krótkie, oczy niebieskie.

Ubrany był w granatowy t-shirt, krótkie, granatowe spodenki jeansowe, czarne buty.

Ostatni kontakt z mężczyzną był w niedzielę (23.06.2024 rok) po godzinie 9.00 rano. W przypadku wiedzy gdzie może przebywać prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numer alarmowy 112, albo łomżyńskiego dyżurnego 47 717 12 12. Każdy sygnał zostanie przez Nas sprawdzony.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łomża
22.9°C
wschód słońca: 04:35
zachód słońca: 20:41
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łomży

kiedy
2024-09-16 20:00
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-20 17:15
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-20 20:15
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-25 19:00
miejsce
Sala Koncertowa Filharmonii...
wstęp biletowany