30 listopad 2021

ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

fot. KMP Łomża
W niedzielę policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnym trzem kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Miejsca kontroli drogowej zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
REKLAMA

W niedzielę policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnym trzem kierowcom. Do pierwszej kontroli doszło tuż przed 8 na ulicy Stawiskowskiej w Piątnicy. Zatrzymany tam został 66-letni kierowca mercedesa. Obywatel Niemiec jechał o 53 kilometry na godzinę za szybko. Kolejna kontrola drogowa, miała miejsce na tym samym punkcie kontrolnym tuż po 11. Policjanci zatrzymali wtedy kierowcę volvo. 59-letni łotysz jechał z prędkością 122 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 72 kilometry na godzinę. Po niespełna minucie, tym razem w Marianowie, wpadł ostatni z kierowców. 24-letnia kierująca hyundaiem jechała z prędkością o 72 kilometry na godzinę za szybko. Kierowcy stracili prawa jazdy, zostali również ukarani mandatem, a ich konta wzbogaciły się o 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łomży

kiedy
2022-04-09 20:00
miejsce
Centrum Kultury, Łomża, Sadowa 12
wstęp biletowany