Puchar Polski w Badmintonie 2021

fot. nadesłane
Nowa impreza w sportowym kalendarzu m.st. Warszawy! Już w poniedziałek 6 grudnia rozpocznie się premierowa edycja Pucharu Polski w Badmintonie. To wydarzenie, podczas którego na żywo będzie można zobaczyć w akcji najlepszych zawodników z całego kraju.
informacja handlowa
Puchar Polski w Badmintonie 2021 jest imprezą sportową dedykowaną pod gry podwójne. Najlepsi zawodnicy z kraju rywalizować będą w następujących kategoriach: grach podwójnych mężczyzn, grach podwójnych kobiet i grach mieszanych. W wydarzeniu weźmie udział 8 par nominowanych przez trenera głównego kadry Elity i trenera głównego kadry juniorów oraz 8 par z najwyższym rankingiem.

Puchar Polski w Badmintonie 2021 odbędzie się w podwarszawskim Józefosławiu na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce: Centrum Sportów i Zdrowia Lavo. Oficjalnym Partnerem Wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.

6-8 grudnia to pierwszy z dwóch terminów Pucharu Polski w Badmintonie 2021. Wtedy to rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach gier podwójnych kobiet i gier podwójnych mężczyzn. 20-22 grudnia wyłoniona zostanie natomiast najlepsza para w kategorii gier mieszanych.

Na najlepszych zawodników czekają nagrody pieniężne. Suma nagród we wszystkich 3 kategoriach to 18000 zł. Organizatorzy serdecznie zapraszają do oglądania i kibicowania uczestnikom wydarzenia!

Więcej informacji i komunikat turnieju:
https://pzbad.pl/zapraszamy-na-puchar-polski-w-badmintonie-2021
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łomży

kiedy
2022-04-09 20:00
miejsce
Centrum Kultury, Łomża, Sadowa 12
wstęp biletowany