3 styczeń 2022

"Zabłyśnij w Łomży" - kolejnych blisko 2 tysiące odblasków rozdanych

fot. KMP Łomża
Akcja ,,Zabłyśnij w Łomży'' po raz kolejny cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Łomżanie wiedzą, że odblaski są potrzebne i często ratują życie. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łomża w dwóch etapach naszej akcji rozdano blisko 8 tysięcy elementów odblaskowych. Liczymy, że będziemy mogli je zobaczyć na Waszych rękach, torebkach, czapkach...
REKLAMA

Prowadzona akcja ,,Zabłyśnij w Łomży” cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Mundurowi, w drugim etapie akcji wywiesili na stojący pod budynkiem komendy znak około 2 tysiące odblasków. Od początku roku rozdali ich łącznie blisko 8 tysięcy. Inicjatywa była możliwa dzięki współpracy z Urzędem Miasta. Elementy odblaskowe znikały błyskawicznie. Każdy mógł przyjść i wziąć taką błyskową opaskę bez kontaktu z innymi osobami, co miało znaczenie w świetle obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. Założeniem inicjatywy było podkleślenie jak ważna jest widoczność na drodze. Mały odblask często ratują zdrowie, a nawet życie.

A może i Ty chcesz się podzielić odblaskiem, który z jakiegoś powodu nie jest Ci potrzebny. Znając życie, u nie jednego z nas, czy to w biurku, czy na dnie torby czy w zabawkach dziecka leżą zabłąkane elementy odblaskowe. Teraz jest szansa aby w końcu mogły zabłysnąć na czyimś plecaku czy rowerze. Nasz znak jeszcze stoi, przyjdź i zawieś na nim oblaski i daj im drugie życie ... a tym samym może uratujesz też życie komuś kto wziął przyniesiony przez ciebie element odblaskowy. Podziel się ODBLASKIEM!

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podlaskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łomży

kiedy
2022-04-09 20:00
miejsce
Centrum Kultury, Łomża, Sadowa 12
wstęp biletowany